קרם לילה לעור אדמומי

קרם לילה לעור אדמומי

Badges

 

תכשיר לחות ללילה להקלה על אדמומיות

לעור רגיש הנוטה לאדמומיות

הוספת לחות במשך 24 שעות לשיפור מרקם העור והפחתה נראית לעין באדמומיות.

 • נוסחה מיוחדת עם אלנטואין, תמצית לקריצה וקפאין להרגעת אדמומיות
 • שיפור נראה לעין במרקם העור באמצעות הוספת לחות לעור יבש ורגיש הנוטה לאדמומיות
 • הרגעת העור
 • נוסה דרמטולוגית ומוכח קלינית כתכשיר עדין לעור רגיש

תיאור

תכשיר לחות מזין המספק תוספת לחות רציפה לשיפור מרקם העור והפחתה נראית לעין של אדמומיות כתוצאה מיובש. נוסחה מיוחדת עם אלנטואין, תמצית לקריצה וקפאין להרגעת אדמומיות. אידיאלי לעור רגיש הנוטה לאדמומיות. מגן מפני 5 הסימנים לרגישות בעור, לרבות יובש, גירוי, חספוס, עור מתוח ומחסום עור מוחלש.

 • fragrance free

  נטול שמן

 • paraben-free

  נטול פרבנים

 • Hypoallergenic

  היפואלרגני

 • Wont_Clog_Pores

  לא חוסם את נקבוביות העור

 • 5-signs

  מגן מפני 5 הסימנים לרגישות בעור

קרם לילה לעור אדמומי
קרם לילה לעור אדמומי 
          Ingredients

מרכיבים

מים, גליצרין, טריגליצריד קפרילי/קפרי, גליצרין, פרופאנדיול, פנטילן גליקול, שמן זרעי חמניות, סורביטול, דימטיקון, חמאת שיאה, צטיריל אלכוהול, בהניל אלכוהול, גליצריל סיטראט, טוקופרניל אצטט, אקרילאטים/C10-30 אלקיל אקרילאט קרוספולימר, אלנטואין, הידרוקסיטולן בוטילי, קפאיןף ארגנין, קפריליל גליקול, צראמיד NP, צטיראט-20, צטיל אלכוהול, חומצת לימון, דו-אשלגן גליצירינזאט, דו-נתרן EDITA, דו-נתרן אתילן דיקוקאמיד Peg-15 דיסולפאט, גליצריל סטיראט ציטראט, ניאצינאמיד, פנטנול, נתרן היאלורונאט, נתרן הידרוקסידי, גומי קסנטן. FIL.1287.V00

תרחיץ ניקוי עור עדין אך יעיל לבוקר ולערב

שגרת הטיפוח לעור רגיש הנוטה לאדמומיות מתחילה עם תרחיץ פנים מקציף להקלת האדמומיות Redness Relieving Foaming Face Wash. זהו תרחיץ עדין ויעיל עם נוסחה מיוחדת לעור רגיש הנוטה לאדמומיות. התרחיץ המקציף עם הפעולה האינטנסיבית הוכח קלינית כעדין לעור רגיש הנוטה לאדמומיות ומותיר את העור רגוע ונינוח.

להמשיך מיד עם תכשיר לחות לאצירת הלחות

להמשיך את שגרת ניקוי העור היומית עם תכשיר לחות עם מקדם הגנה, כגון תכשיר הלחות היומי לפנים להקלת אדמומיות Redness Relieving Daily Facial Moisturizer עם מקדם הגנה 30 להזנה ולאצירת לחות ולהגנה על העור מפני קרניים אולטרה סגולות ואינפרה אדומות מזיקות במשך היום, מבלי לגרות את העור או לחסום את נקבוביות העור.

מומלץ למרוח תכשיר לחות בלילה להוספת לחות לעור

שימוש בתכשיר לחות לפני השינה, כגון תחליב לחות ללילה להקלת אדמומיות Redness Relieving Night Moisturizer, מסייע להעשרת עתודות הלחות של העור ולהגנה על העור מפני יובש במהלך הלילה כדי להעניק לעור מראה ותחושה רעננים מידי בוקר.

null