ניקוי פנים לעור מעורב עד שמן/שומני

ניקוי פנים לעור מעורב עד שמן/שומני

Badges

 

 

ג'ל לניקוי עמוק, המבוסס על נוסחה מיוחדת, המקציף מעט ומכווץ את הנקבוביות מבלי לפגוע בלחות הטבעית של העור.

 • תוכנן עם תמהיל מאושר דרמטולוגית של ניאציאנמיד (ויטמין B3) ופנטנול (פרו-ויטמין B5) לשמירת המחסום הטבעי של העור
 • מוכח קלינית כתכשיר ניקוי עמוק המסיר ביעילות לכלוך, עודפי שמן ואיפור מבלי להותיר את העור יבש או מתוח.
 • נוסה דרמטולוגית ומוכח קלינית כעדין לעור רגיש

 

תיאור

נוסחת ג'ל עם מעט קצף לניקוי עמוק של העור וכיווץ הנקבוביות. נוסה קלינית להסרת לכלוך, עודפי שמן ואיפור מבלי להותיר את העור יבש או מתוח. נוסחה מוכחת מדעית הכוללת תמהיל של ויטמין B3 ופרו-ויטמין B5 לשמירת מחסום העור הטבעי. מגן מפני 5 הסימנים של רגישות העור, לרבות יובש, גירוי, חספוס, מתיחות ומחסום עור מוחלש.

 • paraben-free

  נטול פרבנים

 • oil free

  נטול שמן

 • Hypoallergenic

  היפואלרגני

 • Wont_Clog_Pores

  לא חוסם את נקבוביות העור

 • 5-signs

  מגן מפני 5 הסימנים לרגישות בעור

ניקוי פנים לעור מעורב עד שמן/שומני
ניקוי פנים לעור מעורב עד שמן/שומני 
          Ingredients

מרכיבים

מים, גליצרין, קוקאמידופרופיל בטאין, דו-נתרן לאורט סולפוסוקצינט, נתרן קוקאמפואצטט, פנטנול, ניאציאמיד, פאנטולאצטון, אקרילאטים/C10-30 Alkyl אלקיל אקרילאט קרוס פולימר, נתרן בנזואט, בושם, אמיל סינמאל, ציטרונלול, גרניול , הידרוקסיציטרונלאל , לינאלול, נתרן כלורידי, חומצת לימון. FIL.1744.V00

תרחיץ ניקוי עור עדין, אך יעיל לבוקר ולערב

תרחיץ פנים לשימוש יומיומי אידיאלי לעור משולב עד שמן ולעור רגיש, מוכח קלינית לניקוי עמוק של העור וכיווץ הנקבוביות תוך הסרת לכלוך, עודפי שמן ואיפור ביעילות מבלי להותיר את העור יבש או מתוח.

מיד לאחר הניקוי למרוח תכשיר לחות לפנים לאצירת הלחות

לאחר הניקוי, יש למרוח מיד תכשיר לחות לפנים להוספת לחות מידית ולאצירת הלחות החיונית בעור. במהלך היום מומלץ גם להשתמש בתכשיר לחות לפנים עם מסנן קרינה להגנה מפני השמש, כגון תכשיר הלחות לפנים לשימוש יומיומי עם מקדם הגנה 35 וטווח פעולה רחב, Daily Facial Moisturizer with Broad Spectrum SPF 35, כדי לספק לחות מזינה, ולהגן על העור מפני קרניים אולטרה סגולות ואינפרה אדומות מזיקות.

תכשיר לחות ללילה להוספת לחות, התחדשות ותיקון העור

שימוש בתכשיר לחות לפני השינה, כגון תחליב לחות נטול שמן לשימוש יומיומי Daily Oil-Free Hydrating Lotion עם חומצה היאלורונית, מסייע להעשרת עתודות הלחות של העור ולהגנה על העור מפני יובש במהלך הלילה כדי להעניק לעור מראה ותחושה רעננים מידי בוקר.

null